KONST / Litografier / Färglitografi 13862013
nr 1386 2013
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 185/200. Motivet: 60x44cm, yttermått inklusive ram: 62x46cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:39:26
4/3 10:46:21
700 kr
22/3 18:50:32
22 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd